loader

O nas

Zamiłowanie do wędkarstwa morskiego, zrodziło się z wieloletniej pracy na pełnym morzu i profesjonalnych połowów ryb. Pasja tego zawodu skumulowała się w ogromną wiedzę, którą chcemy się dzielić z innymi.

Doskonaliliśmy nasze jachty z myślą o wyższym standardzie naszych usług. Dzięki wiedzy i życzliwości pływających z nami doświadczonych wędkarzy udoskonalaliśmy łodzie, tak aby jeszcze lepiej spełniały swoje zadanie dając naszym „marynarzom” niezapomniane wyzwania, emocje połowów, a jednocześnie komfort rejsu i wspólnego spędzania czasu na pełnym morzu.

Udało nam się wybudować dwa wspaniałe jachty, aby razem z innymi móc cieszyć się wyprawami za horyzont marzeń. Nasze jednostki: „Amelia MAX” i „Amelia BIS” gwarantują wysoką jakość podróżowania i wędkowania na otwartym morzu, jednocześnie dostosowując się do wymagań podróżnych i gwarantując rejsy pełne wrażeń. Nowoczesny sprzęt na naszych jachtach zapewnia wędkarzom i załodze pełne bezpieczeństwo.

Dzięki starannemu przygotowaniu i odpowiedniemu sprzętowi na naszych jachtach organizujemy rejsy PRZEZ CAŁY ROK. „Amelia MAX” w łatwością zabiera na pokład 20 pasażerów, a „Amelia BIS” maksymalnie 15tu. Organizujemy rejsy jednodniowe i dłuższe wyprawy dalekomorskie zarówno prywatne, jak i grupowe zorganizowane, na przykład dla firm – rejsy integracyjne. Serdecznie zapraszamy profesjonalnych i początkujących wędkarzy, gości spędzających urlop w Ustce, turystów z rodzinami i wszystkich chętnych do zakosztowania emocji wędkarstwa morskiego.

Od lat prowadzimy również portową smażalnię „Zawisza”, w której serwujemy przyrządzane w tradycyjny sposób świeże ryby i regionalne przysmaki. Naszych gości podejmujemy w rodzinnej atmosferze, a wszyscy pływający z nami wędkarze mają tam stałe rabaty.

Choose a free date