loader

Złów dorsza w Ustce

Zamiłowanie do wędkarstwa morskiego, zrodziło się z wieloletniej pracy na pełnym morzu i profesjonalnych połowów ryb. Pasja tego zawodu skumulowała się w ogromną wiedzę, którą chcemy się dzielić z innymi.

Wędkarstwo morskie to prawdziwa przygoda

Przygoda, której każdy może doświadczyć. Połowy ryb na pełnym morzu co roku przyciągają coraz więcej osób, które w sposób aktywny i ciekawy chcą spędzać wolny czas. Wyprawa na ryby na pokładzie jachtu to niepowtarzalne chwile pełne emocji, które na długo pozostają w pamięci i fantastyczna zabawa, do której chce się wracać.

Jeśli zaś wyruszać w rejs to tylko z pięknego portu w Ustce – uroczej nadmorskiej miejscowości położonej na środkowym wybrzeżu Bałtyku. To malownicze miasteczko jest idealną bazą do wypadów na wędkowanie na pełnym morzu. Ustka ma niepowtarzalną atmosferę, a jako kolebka rybaków – prawdziwych wilków morskich – przepełniona jest tajemniczymi opowieściami i dźwiękiem szant w portowych tawernach.

Wszystkich Państwa – pasjonatów wędkarstwa, osoby aktywne i otwarte na nowe wyzwania, gości nadmorskiego kurortu – serdecznie zapraszamy na wyprawy na pełne morze jachtami „Amelia MAX” i „Amelia BIS”. Połowy dorsza to wspaniała zabawa i propozycja dla wszystkich, którzy chcą czegoś więcej na urlopie czy wakacjach.

Doświadczone załogi „Amelii MAX” i „Amelii BIS” zapewnią Państwu niezwykle atrakcyjną wyprawę, udane połowy dorszy na najlepszych łowiskach i doskonałą atmosferę podczas rejsu, jednocześnie zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników polskiego morza na rejsy jednodniowe oraz wyprawy dalekomorskie. Nasze jachty czekają w porcie w Ustce, gotowe wyruszyć z Państwem, by złowić nową przygodę i wspaniałe wspomnienia…

Choose a free date